KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475331
nr 1747 5331
Oidentifierad konstnär. Signerad Lundell, modell. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x31 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:49:54
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)